Дата: від до Скинути

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ БЕРЕСТЕЧКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКЛИКАЄ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ ПОВІДОМЛЯТИ ПРО ПОРУШЕННЯ ПРАВ ДІТЕЙ

6 липня начальником Служби у справах дітей Ольгою Градовою, фахівцем із соціальної роботи відділення соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді ЦНСП Юлією Киричук і секретарем Берестечківської міської ради Орисею Максимець було проведено профілактичний захід-рейд у місті Берестечку. Він мав на меті виявлення сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах, здійснення контролю за батьками, які неналежним чином виконують свої обов’язки щодо виховання й утримання неповнолітніх дітей, а також сприяння нормалізації соціально-психологічного клімату в сім’ях.

10:16 07.07.2022

Україна - країна підприємців!

1 липня стартувало 6 проектів за програмою «єРобота». Крім мікрогрантів (деталі тут ), пропонуємо ознайомитися з програмами  з розвитку підприємництва та навчання.

09:47 07.07.2022

Для відома та врахуванні в роботі інформуємо, що 01.07.2022 в Урядовому кур’єрі №144 (7265) опубліковано:

- постанову Кабінету Міністрів України від 24 червня 2022 р. № 736 Про реалізацію експериментального проекту щодо надання на конкурсних засадах фінансової підтримки стартапам в Україні, у тому числі в сфері інформаційних технологій, із текстом постанови можна ознайомитися за посиланням https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-realizaciyu-eksperimentalnogo-proektu-s736-240622;

15:19 05.07.2022

з 1 липня 2022 року Державна служба з питань праці розпочала інформаційну кампанію «Виходь на світло!».

Сплата податків важлива як ніколи. Кожен, хто вважає себе українцем і громадянином нашої держави має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави!

09:51 05.07.2022

Берестечківська громада знову втратила Героя

Під час виконання бойового завдання 02 липня на території Донецької області загинув уродженець села Піски, військовослужбовець Сергій Ляшук (06.04.1980 року народження). Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким воїна та просимо жителів громади гідно зустріти нашого земляка, організувавши коридор шани від ПТУ-27 до центральної площі міста Берестечка завтра (04.07.2022р.) об 11:00 годині.

10:23 03.07.2022