Депутати

№ ОВО Прізвище, ім'я, по батькові Висування Відомості про депутата
1 Залевська Валентина Василівна Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Свобода" Громадянка України, народилася 04.04.1968 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Берестечківська міська рада, заступник міського голови, місце проживання: м. Берестечко Луцький р-н, Волинська обл.
1 Захарчук Наталія Володимирівна Аграрна партія України Громадянка України, народилася 24.06.1980 р., освіта вища, член Аграрної партії України, приватний підприємець, місце проживання: с. Старики, Луцький р-н, Волинська обл.
1 Максимець Орися Олегівна Аграрна партія України Громадянка України, народилася 01.08.1986 р., освіта вища, член Аграрної партії України, Берестечківська міська рада, секретар, місце проживання: м. Берестечко, Луцький р-н, Волинська обл.
1 Рузак Андрій Сергійович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ" Громадянин України, народився 05.10.1974 р., освіта вища, безпартійний, Берестечківське ПТУ №27, Майстер виробничого навчання, місце проживання: м. Берестечко, Луцький р-н, Волинська обл.
2 Бобрик Валерій Миколайович Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Свобода" Громадянин України, народився 13.10.1962 р., освіта загальна середня, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с. Перемиль, Луцький р-н, Волинська обл.
2 Зелінський Андрій Миколайович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ" Громадянин України, народився 04.02.1971 р., освіта вища, безпартійний, ТзОВ "Волинь Агро", начальник служби охорони, місце проживання: с. Перемиль, Луцький р-н, Волинська обл.
2 Калюга Віталій Олександрович Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Свобода" Громадянин України, народився 26.06.1998 р., освіта вища, безпартійний, студент, місце проживання: с. Перемиль, Луцький р-н, Волинська обл.
2 Маселко Надія Дмитрівна Самовисування Громадянка України, народилася 21.07.1957 р., освіта вища, безпартійна, пенсіонер, місце проживання: с. Перемиль, Луцький р-н, Волинська обл.
3 Ващук Алла Петрівна Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Свобода" Громадянка України, народилася 25.09.1967 р., освіта вища, безпартійна, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Мерва, вчитель, місце проживання: с. Мерва, Луцький р-н, Волинська обл.
3 Захарчук Олександр Андрійович Аграрна партія України Громадянин України, народився 05.06.1966 р., освіта вища, член Аграрної партії України, ФГ "Захарчук О.А.", голова, місце проживання: с. Старики, Луцький р-н, Волинська обл.
3 Корсун Людмила Миколаївна Політична партія "Радикальна Партія Олега Ляшка" Громадянка України, народилася 24.05.1968 р., освіта вища, член Політичної партії "Радикальна Партія Олега Ляшка", ЗДО "Ромашка" с. Мерва, директор, місце проживання: с. Липини, Луцький р-н., Волинська обл.
3 Смалько Василь Степанович Аграрна партія України Громадянин України, народився 20.03.1979 р., освіта загальна середня, член Аграрної партії України, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мерва, водій, місце проживання: с. Буркачі, Луцький р-н, Волинської обл.
4 Барчук Галина Василівна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ" Громадянка України, народилася 28.08.1961 р., освіта вища, безпартійна, Берестечківська міська рада, діловод, місце проживання: с. Піски, Луцький р-н, Волинська обл.
4 Маєвська Тетяна Іванівна Самовисування Громадянка України, народилася 29.12.1986 р., освіта вища, безпартійна, Берестечківська міська рада, бухгалтер, місце проживання: с. Старики, Луцький р-н, Волинська обл.
4 Шваєвський Костянтин Фадейович Аграрна партія України Громадянин України, народився 07.04.1974 р., освіта вища, член Аграрної партії України, Берестечківська дільнична лікарня державної ветеринарної медицини, завідуючий, місце проживання: с. Старики, Луцький р-н, Волинська обл.
5 Романюк Микола Анатолійович Аграрна партія України Громадянин України, народився 13.03.1976 р., освіта вища, безпартійний, Ново-Зборишівське лісництво ДП "Горохівське ЛМГ", лісничий, місце проживання: с. Волиця-Лобачівська, Луцький р-н, Волинська обл.
5 Рузак Іван Юрійович Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 04.07.1970 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", комунальне некомерційне підприємство "Горохівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги", лікар, місце проживання: с. Лобачівка, Луцький р-н, Волинська обл.
5 Юзефко Віталій Ярославович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ" Громадянин України, народився 30.08.1974 р., освіта вища, безпартійний, приватний підприємець, місце проживання: с. Колмів, Луцький р-н, Волинська обл.
6 Маслічук Анатолій Миколайович Аграрна партія України Громадянин України, народився 27.03.1961 р., освіта вища, безпартійний, ПАТ "Дубномолоко", старший менеджер, місце проживання: с. Новостав, Луцький р-н, Волинська обл.
6 Цісарук Микола Петрович Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Свобода" Громадянин України, народився 15.05.1979 р., освіта вища, безпартійний, ТзОВ "Бистровиця", головний бухгалтер, місце проживання: с. Зелене, Луцький р-н, Волинська обл.
7 Марчук Сергій Вікторович Аграрна партія України Громадянин України, народився 15.10.1973 р., освіта вища, член Аграрної партії України, ФГ "Марчук С.В.", голова, місце проживання: с. Новостав, Луцький р-н, Волинська обл.
7 Маслічук Марія Іванівна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ" Громадянка України, народилася 24.01.1965 р., освіта вища, безпартійна, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Горішнє, директор, місце проживання: с. Новостав, Луцький р-н, Волинська обл.