У БЕРЕСТЕЧКУ ПРОВЕЛИ СЕСІЮ МІСЬКРАДИ

Позачергова двадцята сесія Берестечківської міської ради восьмого скликання відбулася 2 вересня у приміщенні центрального Будинку культури.

14:08 03.09.2022

Відбудеться позачергова двадцята сесія міської ради

Відповідно до розпорядження міського голови "Про скликання позачергової двадцятої сесії Берестечківської міської ради восьмого скликання" № 148 від 29.08.2022 року скликано сесію, яка відбудеться у п'ятницю, 02 вересня 2022 року о 14:00, в приміщенні Будинку культури.

10:51 01.09.2022

Мистецько-патріотичну благодійну акцію «За мирне, чисте, світле небо борися, Україно, до кінця» на підтримку ЗСУ провели в місті Берестечку у День Незалежності України.

Жителів і гостей містечка пісенно вітали учасники народного аматорського гурту «Берест», солістка гурту «Бонус Трек» Юлія Дергай та юна вихованка ЦМЕОШ Юлія Друзюк. Ведучі дійства директорка ЦМЕОШ Оксана Данилюк і головна бухгалтерка ЦКНП Ольга Дідик зичили присутнім мирного неба, доброї долі і віри в Перемогу. На подвір’ї Берестечківського центрального Будинку культури діяла благодійна ярмарка. Працівники Центру культури та національної пам’яті Берестечківської міської ради гостинно запрошували присутніх поласувати різноманітними смаколиками. Не обійшлося й без козацького кулішу та пиріжків від трудового колективу Професійно-технічного училища №27 міста Берестечка. Свіжу випічку, соковиті груші радо пропонували гостям місцеві жителі, а юні майстрині – свої оригінальні вироби. Виставка, присвячена подіям російсько-української війни, експонувалася в одному з залів Берестечківського народного історичного музею. Директор Олег Дергай демонстрував присутнім трофеї, привезені з фронту, а також дитячі малюнки, адресовані мужнім захисникам України. Виставку робіт на мольбертах «Україна переможе!» вихованців Центру музично-естетичної освіти школярів розгорнула неподалік імпровізованої сцени Анна-Вікторія Швецова. Керівницею студії «Дивоцвіт» КЗ ЦМЕОШ Ганною Бойко-Дергай була оформлена фотозона зі зображеннями художніх портретів полеглих Героїв нашого краю під назвою «Всіх до одного ми повинні пам’ятати…» Творчість гуртківців у вигляді фотозони «Серце України» ж у свою чергу представила Інна Смаль. – Неможливо перемогти народ, який стає на коліна перед своїми Героями, ділиться останнім із захисниками рідного краю, підтримуючи їх словом, ділом та молитвою, – наголосив Берестечківський міський голова Ігор Грудзевич. – Нині ми всі разом боремося за свою свободу, тому вкрай важливо, аби в пам’яті підростаючого покоління закарбувалося те, як Берестечківська громада в умовах війни відзначала цей важливий день – День Незалежності України. До слова, в ході проведеної благодійної акції жителі славного міста Берестечка пожертвували на підтримку українських захисників 29 360 гривень.                                                                               Разом до Перемоги!                                                                                 Все буде Україна!

16:15 25.08.2022

ІЗ БЕРЕСТЕЧКА ЗНОВУ ВІДПРАВИЛИ ВАНТАЖ НА ПЕРЕДОВУ

Берестечківська міська територіальна громада регулярно проводить збір продуктів харчування та речей першої необхідності з метою їх подальшої доставки військовослужбовцям на території, де ведуться активні бойові дії.

17:12 17.08.2022

Шановні жителі Берестечківської громади!

З нагоди Дня Українського прапора та Незалежності України в кожному населеному пункті громади пройде мистецько-патріотична благодійна акція «За мирне, чисте, світле небо борися, Україно, до кінця». Відбудеться дійство за участю народного аматорського гурту «Берест». Зібрані кошти будуть передані на потреби Збройних Сил України.

09:38 17.08.2022

Роз’яснення: як роботодавцеві отримати компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб під час воєнного стану

Отримувачі компенсації: роботодавці, які працевлаштували внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО) під час воєнного стану в Україні, зокрема, самозайняті особи, які використовують найману працю, у тому числі фізичні особа-підприємці, приватні нотаріуси, адвокати, аудитори, бухгалтери тощо (крім бюджетних установ і фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування).

10:40 27.07.2022