Звіт міського голови за 2020-2021 роки

ЗВІТ

міського  голови Берестечківської міської ради Грудзевича І.Т. відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“ за 2020 -2021 рр.

Реформа децентралізації в Україні розпочалася 2015 році і спрямована на створення сучасної системи місцевого самоврядування. Метою децентралізації є надання територіальним громадам повноважень та ресурсів для забезпечення місцевого економічного та соціального розвитку. Разом з повноваженнями ми отримали велику відповідальність і обов’язки  в галузі освіти, культури, соціального захисту та соціально-культурного розвитку населених пунктів громади.

Минає  перший рік після створення Берестечківської  територіальної громади. Не зважаючи на всі труднощі, які супроводжували нас впродовж цього року, завдяки цілеспрямованій роботі ради та виконавчого комітету вдалося забезпечити нормальне функціонування комунальних підприємств та освітніх закладів міської ради, покращити їх матеріально-технічний стан та придбати спецтехніку, покращити інфраструктуру сільських населених пунктів та досягти певних позитивних результатів у забезпеченні життєдіяльності громади. Крім існуючих на момент утворення громади комунальних підприємств, нами було створено та налагоджено роботу по наданню послуг населенню якісно нові заклади. Це стосується територіального центру соціального захисту, центру культури і національної памяті, центру музичної і естетичної освіти школярів, Берестечківської міської лікарні. В статусі окремої юридичної особи функціонує фінансовий відділ міської ради.

ЗАВАНТАЖИТИ УВЕСЬ ЗВІТ