Звіт міського голови за 2023 рік

ЗВІТ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ПРО

РОБОТУ МІСЬКОЇ РАДИ ЗА 2023 РІК

Шановні депутати, всі присутні на засіданні сесії !

РОЗДІЛ 1 Організація  роботи міської ради та її виконавчого комітету. Робота зі зверненнями громадин

Берестечківська міська рада здійснює свою діяльність керуючись принципами відкритості та прозорості, що є необхідною умовою демократичного управління територіальною громадою, забезпечення належної та ефективної взаємодії місцевого самоврядування з громадою сіл, про  що свідчить робота з висвітлення  новин та  сесій міської ради, життя громади на офіційному сайті ради та  на офіційній сторінці у соцмережі Фейсбук.

Робота міської ради здійснюється у відповідності до затверджених планів роботи виконкому та ради і завдань, що ставляться на оперативних щотижневих нарадах у міського голови, на яких розглядаються та вирішуються поточні питання і визначаються шляхи вирішення проблемних та перспективних питань.

Безпосередню роботу з розгляду планових питань, підготовки проєктів рішень міської ради та її виконавчого комітету, контролю за виконанням прийнятих рішень з питань, віднесених до компетенції органів місцевого самоврядування тощо, здійснює апарат міської ради. Згідно рішення  сесії Берестечківської міської ради  №31-05/2023 від 14.12.2023 року затверджено  структуру апарату міської ради (нова редакція) у кількості 58 штатних одиниць, з них  на 01.01.2024року 13 вакантних.

За охоплений звітом період міським головою  було підписано:

• 256 розпоряджень з питань основної діяльності
  • 56 розпоряджень по особовому складі
  • 71 розпорядження про відпустки
  • 48 розпоряджень про відрядження

Засідання виконавчого комітету, як правило проводяться один раз на місяць, у разі необхідності скликаються позачергові засідання. За період з січня 2023року по грудень 2023року було проведено 10 засідань виконавчого комітету Берестечківської міської ради. Прийнято 137 рішень. На розгляд виконавчого комітету виносились питання соціального і економічного розвитку територіальної громади, управління майном, розвитку гуманітарної сфери, обслуговування населення, забезпечення законності і правопорядку. Рішення виконавчого комітету прийняті на засіданнях відкритим голосуванням більшістю від загального складу виконкому. На засіданнях виконкому розглянуто 58 заяв громадян, які відповідно до Програми соціального захисту населення звернулись за одноразовою матеріальною допомогою на лікування та поховання, з них 11 військовослужбовців (отримання допомоги на лікування).

Завантажити повний текст звіту