Берестечківська міська рада
Волинська область, Луцький район

Алгоритм дій для формування Запиту щодо стану розрахунків

Головне управління ДПС у Волинській області повідомляє, що для платників податків з 01 травня 2024 року в електронному кабінеті є доступним отримання Витягу щодо стану розрахунків, починаючи з 2013 року за кожний рік окремо та в розрізі податків, зборів, платежів, а також єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок) на відміну від отримання такого документу тільки за звітні періоди поточного року.

09:04 22.05.2024

Онлайн-опитування стосовно доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення

З метою проведення моніторингу доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення для маломобільних груп населення, зокрема з інвалідністю, в мережі ІНТЕРНЕТ розміщена Анкета для проведення відповідного онлайн-опитування:

12:12 20.05.2024

Комплекс профілактичних заходів щодо зменшення аварійності

Працівники сектору реагування патрульної поліції відділення поліції №2 (м. Горохів) Луцького районного управління поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області інформують, що на території обслуговування, а саме Горохівської, Марʼянівської та Берестечківської територіальних громад з 30.04.2024 року буде здійснюватися комплекс профілактичних заходів щодо зменшення аварійності, вчинення дорожньо-транспортних пригод та порушення правил дорожнього руху на дорогах.

16:14 03.05.2024

Берестечківська міська громада отримала грант від Інвестиційної платформи сусідства ЄС (NIP) в рамках впровадження програми «Енергоефективність громадських будівель в Україні» (UPBEE)   Наша міська громада приймає актину участь у програмі Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) «Енергоефективність громадських будівель в Україні» (UPBEE), яка є рамковою кредитною угодою між ЄІБ та Україною на суму 100 млн євро, націленою насамперед на малі та середні муніципалітети, які досі не мали можливості здійснювати заходи з підвищення енергоефективності. Для підтримки реалізації програми UPBEE наше місто отримало грант від Інвестиційної платформи сусідства ЄС (NIP), який надається, серед іншого, на розроблення проектної документації для виконання робіт з термомодернізації закладу загальної середньої освіти Берестечківський ліцей (вул. Козицька, 16). З метою вибору професійного підрядника компанія «НТЮ Інтернешнл/АС», як є консультантом технічної допомоги впровадженню програми UPBEE, уповноваженим ЄІБ, був успішно проведений тендер і визначено переможця. Цим переможцем став консорціум у складі ТОВ «Житомирська архітектурно-планувальна майстерня», ТОВ «Житомирська універсальна компанія», ФОП Болейко Д.О. та ФОП Пославський О.А. Представник консорціуму ТОВ «Житомирська архітектурно-планувальна майстерня» вже розпочав ознайомлення з об’єктами за договором. Очікувана тривалість надання послуг проектувальника - п'ять місяців, з яких чотири місяці на проектування та один місяць на експертну оцінку розробленої проектної документації. Контроль з виконанням робіт здійснює компанія «НТЮ Інтернешнл/АС» та Берестечківська міська рада. Впровадження проєкту термомодернізації дозволить Берестечківській міській громаді значно покращити умови перебування дітей та молоді у ліцеї, скоротити витрати за паливно-енергетичні ресурси та покращити екологічний стан міста.

10:44 30.04.2024

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення Берестечківської міської ради №25-22/2023 від 25.04.2023 року Про забезпечення розгляду Правил благоустрою Берестечківської міської ради, оголошуються громадські слухання по старостівських округах Берестечківської міської територіальної громади згідно з графіком:

14:45 17.04.2024