Комплекс профілактичних заходів щодо зменшення аварійності

Дата: 03.05.2024 16:14

Працівники сектору реагування патрульної поліції відділення поліції №2 (м. Горохів) Луцького районного управління поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області інформують, що на території обслуговування, а саме Горохівської, Марʼянівської та Берестечківської територіальних громад з 30.04.2024 року буде здійснюватися комплекс профілактичних заходів щодо зменшення аварійності, вчинення дорожньо-транспортних пригод та порушення правил дорожнього руху на дорогах.

Тому хочемо нагадати кілька правил безпеки:

📌перед виїздом перевірити технічний стан транспортного засобу на справність гальма, звукової та світлової сигналізації;

📌водій та пасажир мають бути в застебнутих мотошоломах;

📌керувати мотоциклом, мопедом (скутером) дозволяється з 16 років та наявності водійського посвідчення і решти необхідних документів;

📌забороняється перевозити на задньому сидінні дітей, зріст яких менше 150 см, не рекомендується перевозити людей, які сидять боком, а також осіб у нетверезому стані;

📌водії мотоциклів, рухаючись групами, мають їхати один за одним;

📌мати медичну аптечку і знак аварійної зупинки;

📌недопущення керування в стані алкогольного сп’яніння.

Друзі, задля безпеки всіх учасників дорожнього руху, закликаємо дотримуватися правил на дорозі та з повагою ставитися одне до одного!