СКІЛЬКИ КОШТУЄ САМОВІЛЬНЕ СПАЛЮВАННЯ РОСЛИННОСТІ

Дата: 08.03.2024 11:33

СКІЛЬКИ КОШТУЄ САМОВІЛЬНЕ СПАЛЮВАННЯ РОСЛИННОСТІ

Щороку, з початком весни, маємо ріст кількості пожеж у природних екосистемах, тому рятувальники нагадують:

❗️ штраф за випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дотримання порядку, встановленого центральним органом виконавчої влади, складає:

▪️ для громадян: 180–360 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (3060–6120 грн.);
▪️ для посадових осіб: 900–1260 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (15300–21420 грн.).

❗️штраф за вищевказані дії, вчинені в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, складає:

▪️ для громадян: 360-720 неоподаткованих мінімумів доходів громадян  (6120–12240 грн.);
▪️ для посадових осіб: 1260–1800 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (21420–30600 грн.).

Дотримуйтеся правил пожежної безпеки та Закону – вбережете не тільки природу, а й власні кошти!