Сьогодні український народ вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотн

Дата: 22.02.2024 10:42

Сьогодні український народ вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. Ця трагічна дата назавжди закарбована в історію України, адже саме на 20 лютого 2014 року припав пік розстрілів Героїв Небесної Сотні під час Революції Гідності.

З нагоди цієї дати у м.Берестечко відбулося покладання квітів до Памʼятного знаку Героїв Небесної Сотні та загиблих Воїнів. До заходу долучилися працівники міської ради, працівники культури, працівники ВУЖКГ м.Берестечко та рідні загиблих воїнів. Покладання  розпочалося хвилиною мовчання та звучанням Державного гімну України. Після чого настоятель Свято-Троїцького собору м. Берестечко о. Миколай Качмар відслужив чин Заупокійної літії та освятив  памʼятну дошку загиблому Герою. До присутніх звернулися міський голова Ігор ГРУДЗЕВИЧ та  настоятель Свято-Троїцького собору м. Берестечко о. Миколай Качмар.

Ціною власного життя Герої Небесної Сотні виборювали свободу наступним поколінням та утвердили європейський напрямок розвитку України. Революція Гідності продемонструвала світовій спільноті одвічне прагнення українців бути вільними та незалежними.
Слава Україні!
Героям Слава!