ВІДБУЛАСЯ XXХІІ ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ БЕРЕСТЕЧКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

Дата: 07.02.2024 11:01

02.02.2024 року в Центральному Будинку культури міста Берестечко (!)(!)відбулася ХХХІІ позачергова сесія Берестечківської міської ради восьмого скликання. Відкриття сесії розпочалося із хвилини мовчання та звучання Державного Гімну. На сесії було вирішено ряд (!)питань:

☑️ проведено звіт міського голови про роботу міської ради за 2023 рік.
☑️ затверджено звіт про виконання бюджету Берестечківської міської територіальної громади за 2023 рік.
☑️внесено зміни до рішення сесії Берестечківської міської ради від 07.12.2022р.N:22-7/2022 «Про бюджет міської територіальної громади на 2023 рік».
☑️затверджено Програму розвитку системи освіти Берестечківської міської територіальної громади на 2024 - 2025 роки.
☑️затверджено Положення про інтегровану систему відеоспостереження та відеоаналітики міста Берестечка.
☑️Затверджено технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (ОСГ) в натурі (на місцевості).
Та ряд інших питань.
Додатково повідомляємо, що повний звіт міського голови про роботу міської ради за 2023 рік буде розміщено на офіційному сайті Берестечківської міської ради.