Дата: 02.02.2024 10:30

31.01-01.02.2024 року в приміщенні Берестечківської міської ради відбулися засідання постійних комісій Берестечківської міської ради.
31.01.2024 року відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та постійна комісія з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства.
01.02.2024 року відбулося засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку і постійна комісія з питання освіти, культури, охорони здоров’я, фізичного виховання, соціальної політики та депутатської етики.
На даних комісіях було розглянуто всі питання, які виносяться на розгляд сесії.