Берестечківська міська рада
Волинська область, Луцький район

Дата: 29.01.2024 11:40
Кількість переглядів: 48

22 січня, країна святкувала дві рівнозначні за вагомістю події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки й Акт злуки українських земель.
З цієї нагоди у ЗЗСО Лобачівський ліцеї відбувся урочистий патріотичний захід "Вона - наш скарб і наша мрія: соборна, вільна Україна", організований вчителем історії Марією Фещук та педагогом-організатор Інною Шепшелей за участю учнів 8 та 11 класів. Також до святкування Дня Соборності долучалися і учні ЗЗСО Мервинський ліцей та вихованці ЗДО «Світанок » с.Волиця-Лобачівська.

День Соборності – одне з найважливіших свят нашої країни, воно символізує те, що ми всі —  один народ, і ніякі перешкоди не зможуть нас розділити.

Зараз ми єдині, як ніколи. Єдині у своєму прагненні до свободи і миру 🕊
Перемоги -  нашій незламній країні.