Дата: 19.01.2024 14:31

Міжнародний фонд охорони здоров‘я та навколишнього середовища «Регіон Карпат» NEEKA, який є представником Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). За сприяння Служби у справах дітей Берестечківської міської ради, надав допомогу у вигляді зимового одягу та взуттям близько 45 дітям (віком від 1 до 8 років), що проживають в Берестечківській громаді.

Фондом було обрано найуразливіші категорії дітей, а саме: (діти з особливими потребами, ВПО, які опинилися у складних життєвих обставинах, багатодітні сім’ї з числа одиноких матері/батьки).

Наша громада щиро вдячна за надану  для наших дітей допомогу у такий важкий для країни час.