«Сучасний урок в умовах цифровізації освітнього простору»

Дата: 19.01.2024 14:29

У ЗЗСО Мервинський ліцей проведено поетапне засідання педагогічної ради на тему «Сучасний урок в умовах цифровізації освітнього простору», де розглянуто використання цифрових застосунків та ресурсів в освітньому процесі. Обговорено дидактичні можливості засобів навчання, в основу яких покладено інформаційно-комунікаційні технології та цифрові застосунки (Сanva, Kahoot!, Wordwall, Jamboard, LearningApps, Sway, Skatchpad, Thinkling, КАЗКА, штучного інтелекту тощо). Ухвалено наступні кроки роботи педагогічного колективу з формування інформаційно-цифрової компетентності педагогічних працівників.

Під час  розгляду проблемної теми здійснено ознайомлення з досвідом роботи вчителя музичного мистецтва вищої кваліфікаційної категорії Оксани Грицини, вчителя біології вищої кваліфікаційної категорії Людмили Іващук, вчителя іноземної та української мови і літератури І кваліфікаційної категорії Ірини Коновалець. Власні напрацювання представлено за «круглим столом» педагогами Аллою Ващук, Валентиною Гримайло, Ганною Мельник, Світланою Гримайло, Наталією Новосад, Інною Андрущак, Марією Строчинською, Русланою Морозюк, Аполлінарією Струбіцькою. Заступник директора з навчальної роботи Жанна Токарська проаналізувала роботу педколективу щодо добору форм і методів проведення уроків з використанням цифрових технологій навчання.