Як по­да­ти за­я­ву про по­шко­дже­не ма­йно в за­сто­су­нку Ді­я?

Дата: 27.02.2023 14:12

🔹 Оновіть застосунок до останньої версії.

🔹 Зайдіть у Дію, натисніть Послуги → Пошкоджене майно → Почати.

🔹 Якщо дані про об’єкт нерухомості є в реєстрі, вони підтягуються автоматично. Якщо ні — внесіть їх вручну: вкажіть тип майна, його площу, область, район, населений пункт та адресу.

🔹 Вкажіть, у якому стані ваше майно та кількість осіб, що там мешкали. Якщо ваше майно належить до культурної спадщини — позначте це галочкою.

🔹 Опишіть пошкодження в деталях: вкажіть дату та час, якщо є світлини — додайте їх.

🔹 Вкажіть свій номер телефону та електронну пошту для контактів.

🔹 Перевірте заяву, підтвердьте достовірність даних, натисніть Надіслати. Заяву можна завантажити у форматі PDF або отримати на електронну пошту.

Більш детальніше ознайомитися з даною інформацією можна, перейшовши за посиланням.