Берестечківська міська рада
Волинська область, Луцький район

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади директора Центру культури та національної пам’яті Берестечківської міської ради

Дата: 05.02.2021 14:38
Кількість переглядів: 1256

Відповідно до розпорядження міського голови № 17 від 05.02.2021 року "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Центру культури та національної пам’яті Берестечківської міської ради" оголошено конкурс на зайняття  вакантної посади директора комунального закладу Центру культури та національної пам’яті Берестечківської міської ради (місце знаходження: 45765, Волинська область, Горохівський район, м. Берестечко, вул. Шевченка, 1а).

Загальні вимоги до кандидатів:  громадянство України, вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше п’ять років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

 Обмеження щодо кандидатів: керівником комунального закладу культури не може бути призначена особа, яка:

- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

- має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

- є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, який відповідно до статутних документів здійснює управління ЦКтНПБерестечківської міської ради.

Особи, які беруть участь в конкурсі, упродовж 20 днів з дня оголошення конкурсу (з дня прийняття розпорядження) подають такі документи:

- Заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

-  копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

-  два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси Берестечківської міської ради у встановлений Законом строк. Перелік документів є вичерпним. Особи можуть надавати інші документи, які, на їх думку, підтверджують професійні чи моральні якості. Особи, які подають документи, відповідають за достовірність поданої інформації.

Дата початку приймання документів: 5 лютого 2021 року.

Дата початку формування конкурсної комісії: 5 лютого 2021 року.

Умови та строки проведення конкурсу: конкурсний добір проводиться публічно з обов’язковою відео- та аудіофіксацією всіх засідань конкурсної комісії.

Строк проведення конкурсу –не більше 40 днів з дати оголошення конкурсу.

У разі проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу, по три кандидатури до складу конкурсної комісії подають працівники закладів культури, депутати міської ради та посадові особи місцевого самоврядування Берестечківської міської ради.

Для включення до складу конкурсної комісії кандидатур міському голові в установлені строки на паперових носіях закладом культури подається:

-  супровідний лист у довільній формі;

Відповідальність за достовірність поданих даних несе головуючий на зборах трудового колективу закладу культури.

Члени конкурсної комісії мають бути неупередженими та незалежними. Не допускається втручання в діяльність конкурсної комісії будь-яких органів влади та учасників конкурсу.

Членами конкурсної комісії можуть бути:

- незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;

- члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій, що здійснюють діяльність у сфері культури, зареєстрованих відповідно до чинного законодавства України;

- члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій, що здійснюють діяльність у сфері культури.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

- має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

- є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи міського голови;

- є членом трудового колективу закладу, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

Конкурсна комісія проводить перше засідання через 5 днів після закінчення строку приймання документів.

За рішенням конкурсної комісії до участі в конкурсі не допускаються особи, які не відповідають вимогам, зазначеним у Законі України «Про культуру» (ст. 21).

На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу на п’ять років.

Документи приймаються за адресою: 45765, Волинська обл., Горохівський район, м. Берестечко, вул. Шевченка, 12,  e-mail:  berestechko.rada@gmail.com.

Довідки за телефоном: (0382) 670056.

Зразки заяв розміщенні на офіційному сайті Берестечківіської міської ради (http://berestechkivska.gromada.org.ua).

 

Розпорядження № 17 від 05.02.2021 року "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Центру культури та національної пам’яті Берестечківської міської ради"


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь