Тренінг для бібліотекарів «Робота PR- клубів бібліотек в умовах децентралізації»
Дата: 29.01.2018 11:34
Кількість переглядів: 852
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04051262/f4e7597c95d9e67ae85f1a170ec1a618.jpg)
Для участі в тренінгу прибули бібліотекарі з 12 об’єднаних територіальних громад. Як зазначила керівник навчання Тамара Козицька, яка представляє Хмельницький піар-офіс і проводить від імені програми ПУЛЬС тренінги в обласних центрах, дана кількість учасників саме від ОТГ є рекордною для неї як тренера. Всього ж у навчанні взяли участь 15 осіб, в тому числі і бібліотекар нашої Берестечківської бібліотеки для дорослих Іванна Шморгун.
Мова йшла про те, які нові виклики стоять перед бібліотеками в умовах створення об’єднаних територіальних громад і як бібліотеки як інформаційні центри можуть формувати позитивне ставлення мешканців своїх громад до реформи місцевого самоврядування.
Під час тренінгу ми опановували методику побудови стосунків із представниками ЗМІ, навчалися вмінням підготовки прес-релізів, прес-анонсів, ведення інтерв’ю тощо. Підсумком тренінгу стало створення прес-клубу з питань роботи бібліотек в умовах децентралізації при Волинській ДОУНБ імені Олени Пчілки.
День був насичений цікавими дискусіями та обговореннями, в ході яких ми зрозуміли, що ефективні комунікаціі - необхідність для громади в умовах децентралізаціі. Отож, ми, як бібліотекарі, будемо робити все можливе для того, щоб втілювати нові знання у життя наших громад!
P.S – Особисто від себе хочу висловити подяку Горохівській ЦБС таВДОУНБ ім. Олени Пчілки за надану можливість бути присутньому на такому надзвичайно повчальному тренінгу і мати змогу почерпнути для себе багато корисної інформації!