Берестечківська міська рада
Волинська область, Луцький район

Новини

Дата: від до Скинути

День міста та День громади

День міста та День громади

‼️Шановні гості та мешканці Берестечківської громади! ‼️ 04.06.2023 запрошуємо Вас взяти участь у заходах з нагоди відзначення Дня міста та Дня громади, (!)а саме: ✔️11.00 год.-(!) відкриття мультифункціонального спортивного майданчика (!)(міський стадіон); ✔️11.30 год.- футбольний турнір на кубок пам’яті Анатолія Барабасевича; ✔️13.30 год.- панахида за полеглими героями на Меморіалі Слави; ✔️17.00 год.- Благодійний патріотичний концерт та ярмарок (!)на підтримку (!)ЗСУ. Усі заходи спрямовані на збір коштів для потреб наших військових.

09:50 31.05.2023

🏆КУБОК ПАМ‘ЯТІ АНАТОЛІЯ БАРАБАСЕВИЧА

🏆КУБОК ПАМ‘ЯТІ АНАТОЛІЯ БАРАБАСЕВИЧА

🏆КУБОК ПАМ‘ЯТІ АНАТОЛІЯ БАРАБАСЕВИЧА 04.06.2023 року об 11:30 год. заплановано проведення футбольного турніру на Кубок пам’яті Анатолія Барабасевича.

09:48 31.05.2023

Луцьке районне уравління Головного управління ДСНС України у Волинській області

Луцьке районне уравління Головного управління ДСНС України у Волинській області

Спалювання сухої рослинності у воєнний час може бути прирівняне до диверсійної роботи, що спрямована на обмеження огляду місцевості військовими та силами територіальної оборони, про це інформує ДСНС України. Попри доволі прохолодну та вологу погоду, що встановилась на усій території України, спостерігаються непоодинокі випадки спалювання мешканцями громади сухої рослинності. Такі дії суттєво відволікають органи Національної поліції України та підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій України від здійснення своїх безпосередніх функцій та спричиняють значні витрати паливно-мастильних матеріалів для ліквідації таких пожеж, що своєю чергою, суттєво обмежує можливості пожежно-рятувальної служби оперативно реагувати на випадки можливих пожеж та руйнувань, що можуть виникнути у разі загострення військових дій. Як зазначають в службі ДСНС України, спалювання сухої рослинності у воєнний час може бути прирівняне до диверсійної роботи, що спрямована на обмеження огляду місцевості бійцями ЗСУ та територіальної оборони, подання світлових сигналів збройними силами російської федерації. Особи, винні у виникненні пожеж в екосистемах будуть притягатись до адміністративної відповідальності відповідно до чинного законодавства. Нагадуємо, що відповідно до чинного законодавства правопорушники, які здійснюють спалювання сухої рослинності притягуються до адміністративної та кримінальної відповідальності. Відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення за самовільне спалювання рослинних решток на громадян накладається штраф у сумі від 3 060 до 6 120 грн, а на посадових осіб від 15 300 до 21 420 грн. За підпал трави природно-заповідного фонду штраф для громадян складає від 6 120 до 12 240 грн, а для посадовців – від 21 420 до 30 600 грн. Згідно зі статтею 77 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення вимог пожежної безпеки в лісах тягне за собою накладення штрафу на громадян від 1 530 до 4 590 грн, на посадових осіб – від 4 590 до 15 300 грн. За знищення або пошкодження лісу вогнем для громадян передбачено штраф у сумі від 4 590 до 15 300 грн, для посадових осіб – від 10 710 до 30 600 грн. У разі ж завдання природі великого збитку передбачена і кримінальна відповідальність.

11:45 25.05.2023

Інформує Горохівське відділення Луцького районного відділу ДУ «Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України»

Інформує Горохівське відділення Луцького районного відділу ДУ «Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України»

ЛАЙМ: КРАСИВА НАЗВА НЕБЕЗПЕЧНОГО ЗАХВОРЮВАННЯ. Хворобу Лайма викликають спірохети (увага латинська мова!) Borreliaburgdorferi, що передаються людині від інфікованих кліщів. Є дані, що в деяких регіонах України вражені близько 70% кліщів з усієї популяції, тому шанси заразитися на Лайм-бореліоз доволі високі. Хоча з іншого боку, на щастя, далеко не всі інфіковані кліщі передають спірохети при укусі. Отож, про що необхідно пам’ятати, вирушаючи до лісу по гриби, на пікнік або ж на дачу: по-перше, профілактика укусу! Завжди краще попередити проблему, ніж потім її вирішувати. Необхідно вдягати світлий одяг з гладкою поверхнею (на ньому краще видно кліщів, до того ж, їм важче зачепитися) та довгими рукавами, бажано з манжетами, які щільно облягають кисті рук. Те саме стосується і штанів: вони мають бути довгі і заправлені в шкарпетки або високе взуття. Обов’язковий головний убір та обробка одягу акарицидами (протикліщовими засобами). Остерігайтеся високої трави та кущів, намагайтесь триматися центру стежки та обов’язково оглядайте себе після виїздів на природу. Особливу увагу слід приділити області пахв, вушних раковин, шиї, живота і паховій зоні. Ці ділянки з найбільш тонкою шкірою і великою кількістю кровоносних судин особливо довподоби кліщу. Якщо ж нічого не допомогло і якийсь дуже спритний та хитрий кліщ все ж таки зумів пройти захист та вкусити вас, ні в якому разі не намагайтеся позбутися кліща самостійно! Забудьте про олію, горілку та інші «народні методи» і, закликаємо, не читайте способи вилучення кліща в домашніх умовах на форумах в інтернеті. Професійно вилучити кліща так, щоб не лишилося вусиків і лапок, зможе лише лікар. Кліща витягли, що далі? Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб здійснює мікроскопію знятих з людини кліщів. Лабораторно досліджують цілих неушкоджених, живих кліщів після видалення з тіла людини. В місті Луцьку їх прийом здійснюється щоденно (крім вихідних) за адресою: проспект Волі, 55 (контактний телефон 23-39-41, 23-39-60). Для лабораторних досліджень видаленого кліща необхідно помістити на шматок вологої марлі у флакон або іншу невелику скляну ємність. При неможливості швидкої (в день видалення) доставки матеріалу в лабораторію, кліща потрібно зберігати в умовах холодильника при +4-8*С не довше 3-х діб. Будьте відповідальними за своє здоров’я!

09:43 09.05.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь