Берестечківська громада знову втратила Героя

Дата: 03.07.2022 10:23

Під час виконання бойового завдання 02 липня на території Донецької області загинув уродженець села Піски, військовослужбовець Сергій Ляшук (06.04.1980 року народження).
Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким воїна та просимо жителів громади гідно зустріти нашого земляка, організувавши коридор шани від ПТУ-27 до центральної площі міста Берестечка завтра (04.07.2022р.) об 11:00 годині.

У знак вшанування пам’яті полеглого захисника України, на території Берестечківської міської територіальної громади оголошено триденну жалобу.
Вічна і світла пам’ять вірному захиснику України. Герої не вмирають!